"Wees jezelf, er zijn al zo veel anderen."
We hebben maar één tijd: wat doe je in deze tijd? Ik ga voor: doen waar je goed in bent én waar je plezier in hebt. Moeiteloos werken zodat je ook nog energie in jouw privé leven kunt steken. En ook in tijden van grote veranderingen stevig kunnen blijven staan.
Met mijn bedrijf: https://www.agnesvanderwerf.nl/ werk ik met mensen die aan de slag willen met de thema's authenticiteit, zingeving, rouw en verlies, voorkomen en verder na burn-out, stress en (sociaal) ondernemerschap. Mijn activiteiten zijn gericht op het (weer) leren positief denken en doen. Met als basis het contact met jezelf. Zodat je jezelf vrij voelt om je te uiten op een manier die bij jou past.
Agnes is gecertificeerd (team)(life)coach/trainer: Verlieskunde, Boven de Lijn, Innerlijke Familie, Mindfulness (MBCT), licentiehouder drijfverentest IFD en aangesloten bij de NOBCO